The Twin Cities
The Twin Cities
The Twin Cities
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sklep samochodowy

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Mistrz Gry

Mistrz Gry


Dołączył/a : 14/03/2013
Liczba postów : 126

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty16/3/2013, 1:44 am

Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty17/3/2013, 11:51 pm

Dojechaliśmy na miejsce po około trzech godzinach i byłam padnięta. Sama podróż mnie wykończyła, a do tego jeszcze musieliśmy się borykać z wyborem samochodu. Przyglądałam się pojazdom stojącym przed salonem, idąc jednocześnie obok Drewa.
- Wiesz, że dużo ci nie pomogę? Nie znam się na markach. - Skrzywiłam się, wchodząc przez szklane drzwi do budynku.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 33
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty17/3/2013, 11:55 pm

Podróż była długa i strasznie męcząca, ale trzeba było tu przyjechać w końcu.
- Spoko. Coś się wybierze. - odparłem patrząc na nią. Przeszliśmy przez szklane drzwi do salonu. Było ich tu w cholerę i rzeczywiście ciężko będzie coś wybrać. - Jak jakiś ci się spodoba to mów. - dodałem.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty18/3/2013, 12:00 am

- Praktycznie każdy mi się podoba. - Westchnęłam, podchodząc do czarnego, jak się nie mylę, lamborghini. - Ilu ma być osobowy? - Zerknęłam przez szybę, chociaż nic nie dostrzegłam. Otworzyłam drzwiczki i zagwizdałam cicho pod nosem, widząc wnętrze.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 33
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty18/3/2013, 12:06 am

Podszedłem do dziewczyny patrząc na samochód który oglądała w środku.
- Ten ci się podoba? - zapytałem z lekkim uśmiechem. - To dobrze. Bo mi też. - dodałem odwracając się do gościa, który oprowadzał nas po salonie. - Ile on kosztuje? - zapytałem ciekawy ceny pojazdu.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty18/3/2013, 12:11 am

- Pewnie jest drogi - szepnęłam, siadając na miejscu kierowcy. - Czuję się jak gangster. - Pokiwałam głową jak cwaniaczek, robiąc przy tym dziubek i zaśmiałam się, przyjeżdżając dłońmi po kierownicy.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 33
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty18/3/2013, 12:15 am

Odwróciłem na chwilę wzrok od faceta który szukał chyba ceny w swoim dziwnym czymś i zaśmiałem się widząc Evelyn. Facet podał cenę a ja uśmiechnąłem się bez zastanowienia.
- Nie jest tak źle. Stać mnie. - odparłem. - W takim razie bierzemy tego. - dodałem. - Evelyn idziesz? - zapytałem dziewczyny kierując się za facetem w garniaczku.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty18/3/2013, 12:20 am

Studiowałam każdy szczegół i ustawiłam odpowiednio lusterka, widząc w jednym odchodzącego pana w garniturze.
- Daj mi się nacieszyć! - Jęknęłam, mrużąc oczy i wydając z siebie dźwięki, jakie samochody wydają podczas wyścigów. Samochód był boski. Też muszę sobie zrobić prawo jazdy. Ale to kiedy indziej.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 33
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty18/3/2013, 12:24 am

- Jak chcesz. - odparłem idąc za facetem. - Idę podpisać umowę o kupno tego cacka więc do zobaczenia potem. - dodałem śmiejąc się z tego co wyprawiała w tym samochodzie. Była zabawną osobą.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty18/3/2013, 12:36 am

- Okej! - odkrzyknęłam, mierząc wzrokiem osoby, które wchodziły do salonu. Na oko starsze ode mnie. Piątka chłopaków ubrana w czarne skórzane kurtki i jeansy zaczęła zbliżać się w moim kierunku. Zamknęłam drzwi, wiedząc, że przez szyby mnie nie zobaczą. Zapięłam pasy i przysłuchiwałam się o tym, co mówią. Rozmawiali o kupnie tego samochodu, a do głowy wpadł mi genialny pomysł. Zablokowałam drzwi, żeby nie mogli otworzyć z zewnątrz, a oni odskoczyli wystraszeni. Opuściłam lekko szybę, uśmiechając się łobuzersko, ale wiedziałam, że mnie nie widzą.
- Ten pojazd jest zajęty, panowie - mruknęłam cichym i zmysłowym głosem. Przyznam, że w moim głosie nie było słychać rozbawienia. - Idźcie szukać samochodu, gdzie indziej - zagroziłam, wydając syk, a oni zrobili krok do tyłu zdezorientowani.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 33
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty18/3/2013, 12:44 am

Podpisałem umowę i odwróciłem się widząc akcje przy samochodzie. Na początku otworzyłem szeroko oczy a po chwili wybuchnąłem śmiechem wiedząc, że Evelyn jest w środku i robi sobie z nich żarty. Zacząłem zwijać się ze śmiechu. Ruszyłem w ich kierunku.
- Sorry ale ten pojazd jest zakupiony. - rzekłem wybuchając śmiechem. Zastukałem w szybę. - Otwieraj. - dodałem nadal się śmiejąc.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty18/3/2013, 1:06 am

Zauważyłam we wstecznym lusterku, że Drew się zbliża, zanosząc się śmiechem. Zapukał w szybę i kazał mi otworzyć.
- A co będę z tego miała? - powiedziałam równie zmysłowym wzrokiem, nie spuszczając wzroku z tamtej piątki. Wpatrywali się w samochód, jakby zobaczyli ducha. Zachichotałam cicho.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 33
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty18/3/2013, 2:19 am

-Dobra to śpij tu sobie ja wrócę jak ci przejdzie jaranie się samochodem. - odparłem brechtając się i patrząc na przerażonych gości. - Dobra możecie już iść. Nie podziwiajcie tak mojego auta bo zejdzie lakier albo coś się zepsuje. - dodałem nadal się śmiejąc a oni zdziwieni spojrzeli na mnie i odeszli. - Otwieraj Ev bo inaczej nie wrócimy do domu. -dodałem nadal się śmiejąc.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty18/3/2013, 7:04 am

Oburzona jego zachowaniem, jeszcze bardziej wtuliłam się w skórzaną tapicerkę. Chłopaki odeszli. Zapewne przestraszyli się wiedźmowatego śmiechu Drewa. Przewróciłam oczami, kiedy ponownie kazał mi otworzyć.
- Pozwól, że powtórzę moje pytanie: A co będę z tego miała?
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 33
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty19/3/2013, 12:32 am

Spojrzałem na nią.
- A co możesz z tego mieć? Wrócisz do domu. No chyba, że chcesz tu mieszkać do końca życia to okej. Wrócę sobie taksówką. - odparłem. - Ale wiesz jazda tym autem jest o wiele ciekawsza. - dodałem machając kluczykami.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty19/3/2013, 6:28 am

Siedziałam chwilę wpatrzona w kierownicę. Dlaczego to ja nie mogę mieć samochodu? Czemu to zawsze ja muszę cierpieć i nie mogę się zabawić? Głupi szczęściarz teraz macha sobie kluczykami.
Westchnęłam, odpięłam pasy i wyszłam.
- To nie fair, że ty masz już prawko, a ja nie - jęknęłam i ze spuszczoną głową okrążyłam samochód, wchodząc na miejsce pasażera.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 33
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty19/3/2013, 6:31 am

- Poczekaj jeszcze trochę to też sobie pojeździsz. - odparłem wsiadając na miejsce kierowcy. Wsadzając kluczyki do stacyjki ruszyłem. Nie wiedziałem gdzie mamy jechać, ale obstawiam, że pewnie do jakiegoś sklepu po rzeczy do domu. - Jedziemy do tego sklepu czy nie? - zapytałem zerkając na nią przez chwile aby z powrotem patrzeń na drogę.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty19/3/2013, 6:37 am

Wyjechaliśmy z salonu, a po chwili pędziliśmy po zatłoczonej ulicy. Patrzyłam przez szybę, dotykając jej czołem i co chwilę jęcząc, kiedy przywalała mi w głowę.
- Chcę kota - oznajmiłam nagle, wpatrzona w czerwony samochód, jadący obok nas. Siedział w nim starszy mężczyzna, który rozmawiał przez telefon. Pewnie wracał z pracy, bo nadal miał na sobie garnitur. Chwilę potem skręcił w prawo i tyle mi pozostało po widoku czerwonego pojazdu.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 33
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty19/3/2013, 6:39 am

Spojrzałem na chwilę na nią. Zmarszczyłem czoło wracając wzrokiem na jezdnię.
- Kota? - zapytałem zdziwiony. - Serio? - dodałem. Nie lubiłem kotów. Jakoś wkurzały mnie.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty19/3/2013, 6:42 am

Niedługo przed moje pole widzenie pojawił się szary mercedes. Nie mogłam dostrzec kto siedział w środku, bo był kawałek drogi przed nami.
- Tak. Rudego i grubego - dodałam, wyobrażając sobie kota i uśmiechając się na samą myśl.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 33
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty19/3/2013, 6:45 am

Zaśmiałem się.
- Tak i nazwij go Garfield będzie ok. - dodałem patrząc nadal na drogę. - Ale jest pech. Nie lubię kotów. - dodałem z lekkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty19/3/2013, 6:52 am

Spochmurniałam i spojrzałam do przodu na jezdnię.
- Czemu? - spytałam ze smutkiem w głosie, a włosy opadły mi na twarz, gdy gwałtownie zahamowaliśmy przed światłami. - Matko, człowieku! Bo ci tu zwymiotuję! - Potarłam otarty obojczyk przez pas, kiedy mną szarpnęło.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 33
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty19/3/2013, 6:57 am

Spojrzałem na nią kiedy zatrzymaliśmy się na światłach.
- Bo koty są dziwne. - odparłem patrząc na nią. - Ale jak chcesz to go sobie kup. Co mi tam. - dodałem ruszając kiedy światło zmieniło się na zielone. Nie jechałem wcale aż tak szybko.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty19/3/2013, 7:05 am

- Nie mam zamiaru go kupować skoro ci to nie pasuje - spojrzałam na niego i uśmiechnęłam się lekko, szturchając go w ramię. - Jesteś taki poważny, jak prowadzisz - zauważyłam, unosząc brew.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 33
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty19/3/2013, 7:06 am

- A mam się śmiać i patrzeć na wszystkie strony? - zapytałem z lekkim uśmiechem. - Jeśli chcesz mieć wypadek to wiesz.. - dodałem. - Kup go sobie. Mi to tam wiesz. Ale ja ci nie będę się nim zajmować. - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sklep samochodowy Empty
PisanieTemat: Re: Sklep samochodowy   Sklep samochodowy Empty

Powrót do góry Go down
 
Sklep samochodowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Warsztat samochodowy
» Sklep meblowy
» Sklep spożywczy
» Sklep spożywczy
» Sklep spożywczy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Twin Cities :: Wellington :: Obrzeża miasta-
Skocz do: