The Twin Cities
The Twin Cities
The Twin Cities
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Schronisko

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Schronisko Empty
PisanieTemat: Schronisko   Schronisko Empty17/3/2013, 3:19 am

Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Schronisko Empty
PisanieTemat: Re: Schronisko   Schronisko Empty20/3/2013, 8:05 am

Dotarliśmy pod schronisko i natychmiast wyskoczyłam z samochodu, biegnąc do bramy. Spojrzałam na Drewa, który jeszcze nawet nie ruszył dupy, więc ponagliłam go ruchem ręki. Byłam wniebowzięta. Zawsze chciałam mieć kota i teraz nareszcie miałam taką możliwość. Zapiszczałam z radości, podskakując i biegnąc z powrotem do samochodu. Złapałam Drewa za rękę, kiedy ten zamykał drzwiczki i pociągnęłam go za sobą.
- Szybko! On na nas czeka!
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 32
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Schronisko Empty
PisanieTemat: Re: Schronisko   Schronisko Empty20/3/2013, 8:07 am

- Dziewczyno spokojnie przecież prawie nikogo tu nie ma. - odparłem śmiejąc się lekko z jej zachowania. - Zdążysz wybrać tego kota. - dodałem. - Ej ale masz go trzymać żeby nie porysował mi moich skórzanych siedzeń w samochodzie. W końcu jest nowy. - rzekłem z powagą aby po chwili wybuchnąć śmiechem. Ruszyliśmy do bramy. Przechodząc przez próg doszliśmy do okienka przy którym siedziała jakaś kobieta.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Schronisko Empty
PisanieTemat: Re: Schronisko   Schronisko Empty20/3/2013, 8:25 am

- Ale on nie chce dłużej być bez rodziny! - jęknęłam i ucieszyłam się jak dziecko, gdy ruszyliśmy. - A o siedzenia nie masz się co martwić. Będę go trzymała. - Pogilgotałam go po brzuchu, śmiejąc się.
Doszliśmy do okienka, za którym siedziała jakaś kobieta i oznajmiliśmy jej o chęci przygarnięcia r u d e g o kota. Przyznała, że akurat mają jednego, więc zaprowadziła nas do innego pomieszczenia, gdzie przebywał.
Siedział skulony na kocu i zapewne spał wcześniej, bo gdy weszliśmy do środka, otworzył zaspane oczy.
- Bierzemy go! Drew, podpisz papiery! - Podbiegłam do kota, przycupnęłam obok i zaczęłam go głaskać. Nie bał się, co było dobrym znakiem. Zamruczał cicho i uniósł ogon.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 32
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Schronisko Empty
PisanieTemat: Re: Schronisko   Schronisko Empty20/3/2013, 8:31 am

Zaśmiałem się z dziewczyny stojąc obok kobiety, która dziwnie na mnie patrzyła.
- Evelyn jesteś pewna? - zapytałem a kiedy dziewczyna nie odpowiedziała uznałem to za potwierdzenie. - Ale zaraz dlaczego to ja mam podpisać papiery? Dobra nie odpowiadaj już wiem. Bierz go. - dodałem i ruszyłem za kobietą. - Gdzie podpisać? - zapytałem kiedy dała mi kilka kartek. Podpisałem w odpowiednim miejscu i oddałem je jej jedna biorąc dla siebie jako potwierdzenie, że to mój kot - mój ale tylko na papierze, tak to był Evelyn.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Schronisko Empty
PisanieTemat: Re: Schronisko   Schronisko Empty20/3/2013, 8:39 am

Wzięłam kota na ręce i spytałam o jego imię, a gdy odpowiedziano mi, że nie ma imienia, jeszcze bardziej się ucieszyłam. Słodko spał mi w rękach, kiedy wracaliśmy do samochodu.
- To jakie imię proponujesz? - Spojrzałam na mojego towarzysza, uśmiechając się szeroko. - I dziękuję. Za to, że podpisałeś - dodałam, przypominając sobie jego przysługę.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 32
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Schronisko Empty
PisanieTemat: Re: Schronisko   Schronisko Empty20/3/2013, 8:42 am

- Sama wybierz imię. - rzekłem wyciągając kluczyki z kieszeni spodni. - Żaden problem. - dodałem. - To tylko papiery. A właśnie i masz potwierdzenie, że to już twój kot. - wręczyłem jej kartkę z lekkim uśmiechem. Kiedy doszliśmy do samochodu otworzyłem drzwi czekając aż wsiądzie i ruszyłem. - Gdzie teraz? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Schronisko Empty
PisanieTemat: Re: Schronisko   Schronisko Empty20/3/2013, 8:46 am

- Ten Garfield jest całkiem spoko, ale chyba nazwę go Whisky. - Zaśmiałam się, biorąc papier i wsiadając do samochodu. - Do domu poproszę. Jestem padnięta. - Zapięłam pas i przytuliłam do siebie zwierzaka, który ziewnął i zamknął oczy zadowolony z moich pieszczot.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 32
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Schronisko Empty
PisanieTemat: Re: Schronisko   Schronisko Empty20/3/2013, 8:49 am

Zaśmiałem się patrząc na Evelyn i jej zwierzaka, którego nazwała Whisky.
- Czemu akurat Whisky? - zapytałem patrząc na nią. - A nie chcesz mu nic kupić? Żadnego żarcia ani nic? Wiesz, że przecież w domu nie znajdziesz nic co się nada. - dodałem wyjeżdżając z parkingu i włączając się w ruch.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Schronisko Empty
PisanieTemat: Re: Schronisko   Schronisko Empty

Powrót do góry Go down
 
Schronisko
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Twin Cities :: Wellington :: Obrzeża miasta-
Skocz do: