The Twin Cities
The Twin Cities
The Twin Cities
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przystanek autobusowy

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Mistrz Gry

Mistrz Gry


Dołączył/a : 14/03/2013
Liczba postów : 126

Przystanek autobusowy Empty
PisanieTemat: Przystanek autobusowy   Przystanek autobusowy Empty14/3/2013, 6:04 am

Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Przystanek autobusowy Empty
PisanieTemat: Re: Przystanek autobusowy   Przystanek autobusowy Empty15/3/2013, 8:31 am

Wodziłam myślami po najróżniejszych zakątkach, ale tym razem w innej dziedzinie. Przerażały mnie. Nie mogłam patrzyć na Drewa w ten sposób. Nie wiem czemu, ale nie mogłam. Po prostu nie przyjmowałam takiej możliwości. Nigdy nie miałam chłopaka, ale nie czułam jakiejś specjalnej potrzeby. Nigdy się nad tym nawet nie zastanawiałam. Miasteczko już w pierwszym dniu odmieniło moje życie. Bałam się, co będzie dalej.
Drew mnie szturchnął i oznajmił, że wysiadamy. Skinęłam głową i pospiesznie wyskoczyłam za nim z autobusu.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 33
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Przystanek autobusowy Empty
PisanieTemat: Re: Przystanek autobusowy   Przystanek autobusowy Empty15/3/2013, 8:34 am

Kiedy drzwi od autobusu się zamknęły i pojazd odjechał spojrzałem na dziewczynę. Była jakaś zamyślona. A przecież jeszcze niedawno się uśmiechała.
- Coś się stało? - zapytałem nie wyrażając żadnych emocji. Nie miałem chwilowo powodu do śmiechu.
Powrót do góry Go down
Evelyn Thomas

Evelyn Thomas


Wiek : 28
Skąd : Ottawa, Kanada
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Przystanek autobusowy Empty
PisanieTemat: Re: Przystanek autobusowy   Przystanek autobusowy Empty15/3/2013, 8:41 am

- Nie, nic. - Uśmiechnęłam się, drapiąc po głowie. - Muszę się oswoić z autobusami. - Zaśmiałam się i ruszyłam za grupką ludzi, która szła w jakimś kierunku. - To gdzie idziemy? - Centrum było małe. Przynajmniej tak mi się wydawało. Na środku był niewielki park, a wokół niego sklepy i różne budynki. W sumie to byłam gotowa na takie środowisko. W końcu chciałam uciec z wielkiego miasta.
Powrót do góry Go down
Drew Rium

Drew Rium


Wiek : 33
Skąd : Brazylia, Curitiba
Dołączył/a : 13/03/2013
Liczba postów : 88

Przystanek autobusowy Empty
PisanieTemat: Re: Przystanek autobusowy   Przystanek autobusowy Empty15/3/2013, 8:46 am

- Sam nie wiem. Byle gdzie. - odparłem lekko się uśmiechając. - Chodźmy. - dodałem ruszając za nią i grupką innych, obcych mi ludzi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przystanek autobusowy Empty
PisanieTemat: Re: Przystanek autobusowy   Przystanek autobusowy Empty

Powrót do góry Go down
 
Przystanek autobusowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przystanek autobusowy
» Przystanek autobusowy
» Przystanek autobusowy
» Przystanek autobusowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Twin Cities :: Miasteczko *Napier* :: Centrum-
Skocz do: